İptal İşlemleri

Mad. 1: Ürünlerimiz siz sipariş verdiğinizde, aynı gün ya da ertesi günü hazırlanmaya başlıyor. Bu sebeple üründen vazgeçme durumunuzu, sipariş verdiğiniz tarihten itibaren en geç 3 iş günü içerisinde bize bildirmenizi rica ederiz.

Mad. 2: Özel ölçü/kumaş/renk değişikliği yapılan ürünleri iptal edemiyoruz (Mad.:1 de belirtilen 3 iş günü süresini geçti ise).

Mad. 3: Siparişinizin üretimi tamamlanıp, siparişiniz kargoya veya lojistik(nakliye) firmasına verildi ise iptal edilemiyor. Böyle bir durumda, size gelen kargo kabul edilmeyip iade edilmelidir. Gerekli iade Üç Kardeşler İmalat ve Pazarlama ya ulaştığında iade hakkınızı kullanabilirsiniz (Mad.:2 de belirtilen özel sipariş değil ise).

Mad. 4: İleri teslimat tarihli bir sipariş vermişseniz, ürünlerden/ürünlerinizden ücretsiz vazgeçme hakkınız yine sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 3 iş günüdür.

Mad. 5: İleri tarihli siparişlerinizin iptali durumlarında, her ürünün stokta tutulduğu ay başına 200 TL ücret tahsis edilir.

Mad. 6: Alt limitli indirim kuponu kullanılmış siparişler için, siparişin içindeki herhangi bir ürünün iptal edilmesi halinde kalan sipariş tutarı alt limiti karşılamıyor ise geçerli kampanya devre dışı kalır ve ücret iadeniz kalan tutara göre yapılır (Firmamızdan kaynaklı olmayan iptal hallerinde).

Mad. 7: Özel ölçü/kumaş/renk değişikliği yapılmayan standart ürünlerin üretim süresinin dolmasına 2 gün kalıncaya kadar ücretsiz iptal hakkınız bulunmaktadır. Bu süreden sonra Lojistik(Nakliye) ile gönderimi yapılmış ürünler için 400 TL iptal bedeli karşılığında iptal edebilirsiniz.

Mad. 8: Ücret iadeniz, iptal talebiniz alındıktan sonra iptal şartlarına uygun ise 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Mad. 9: Yukarıda belirtilen iptal şartları internet sitemiz üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir. Mağazalarımızdan yapılan alışverişlerin iptalleri ile ilgili satış danışmanınızla görüşmenizi rica ederiz.

İade İşlemleri

Mad. 1:14 gün içinde aşağıdaki durumlar haricinde ürün iadesi hakkınız bulunmaktadır.

Mad. 1a: Özel sipariş, kişiye özel kumaş kaplaması, ayak rengi değişimi, ölçü değişikliği, köşe yönü değişimi vs. gibi durumlar varsa ürün, iade alınamamaktadır.

Mad. 1b: Hijyenik ürünler,yapısı gereği kişiye özel ürünler olup, hijyen kuralları gereği bu tarz ürünlerin iadesi alınamamaktadır. (yatak, yastık, yorgan gibi ürünler)

Mad. 1c: Kurulumu yapılmış ürünler, demonte olarak gelen kurulumunu ekiplerimizin, profesyonel kurulum ekiplerinin ya da müşterimizin yaptığı ürünler de iade alınamamaktadır.

Mad. 2: Orijinal paketiyle iade edilmeyen ürünlerin ücret iadesi alınmamaktadır. Orijinal paketinin olmaması halinde, ürünün Kargo ya da Lojistik(Nakliye) ile taşınırken zarar görmeyecek şekilde paketlenmenizi rica ediyoruz.

Mad. 3: Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde, ürünü ücretsiz iade edilebilirsiniz. Üretim hatası olup olmadığını öğrenmek için üretim birimlerine iletilmesi adına gerekli olacak görsel ve yazımsal detayları tarafınızdan talep edildiğinde iletmenizi rica ediyoruz.

Mad. 4: Nakliye bedeli alınmış olan ürünlerin keyfi iadesinde nakliye ücreti iade edilmemektedir. Nakliye bedeli alınmamış ürünlerin keyfi iadesinde %25 iade nakliye bedeli karşılığında iade hakkınız bulunmaktadır.

Mad. 5: Seri sonu ürünler iade alınamamaktadır. Bu sebeple seri sonu ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgileri ürün detay sayfasında dikkatlice kontrol etmenizi rica ederiz.

Mad. 6: Ürün ölçülerini sitemizde belirtiyoruz, evinize ölçüsü uymadığı için iade, iade şartlarımız dışındadır. Lütfen ürünü satın almadan önce, ürün ölçülerine göre, apartmanınızda taşınabilir mi, odanıza sığar mı, kapıdan geçer mi gibi önemli kontrolleri sipariş vermeden önce yapmanızı rica ediyoruz.

Mad. 7: Kargo ile gönderilen ürünlerde ürün teslimatında mutlaka ürün paketinin hasar kontrolünü yapmanızı rica ediyoruz. Ürün paketinde veya üründe herhangi bir hasar bulunması durumunda kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Ya da ürün size geldiğinde açmadan üründen vazgeçmeniz halinde de (Ancak yukarıda belirttiğimiz durumlar dışında bu mümkündür. Yani üründe renk değişimi özel ölçü vs. yapılmadı ise) ürünü teslim almayıp kargoya geri verebilirsiniz. Bu durumların ikisinde de mutlaka (0452) 310 03 03 numaralı telefondan satış danışmanlarımız ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Mad. 8: Ücret iadeniz, ürün Üç Kardeşler İmalat ve Pazarlama’ya geldikten sonra; önceden belirttiğiniz durumlar dışında hasarsız ve iade şartlarına uygun ise 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Mad. 9: Yukarıda belirtilen iade şartları internet sitemiz üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir. Mağazalarımızdan yapılan alışverişlerin İadeleri ile ilgili satış danışmanınızla görüşmenizi rica ederiz.

Değişim İşlemleri

Mad. 1: Ürününüzü teslim almadınız ve değişim hakkınızı kullanmak istiyorsanız, ilk önce aldığınız ürün için iptal talebinde bulunmanız gerekmektedir (İptal şartlarına uygun olarak).

Mad. 1a: Değişim talebiniz, iptal şartlarına uyuyor ise; siparişiniz iptal edilir ve yeni siparişiniz işleme alınır.

Mad. 1b: Değiştirdiğiniz ürünün fiyatı, yerine almak istediğiniz ürünün fiyatından daha fazla ise Üç Kardeşler İmalat ve Pazarlama yeni sipariş oluştururken, fiyat farkını, ödemeyi nasıl yaptıysanız, o şekilde iade eder.

Mad. 1c: Değiştirdiğiniz ürünün fiyatı, yerine almak istediğiniz ürünün fiyatından daha az ise fiyat farkını ödemenizden sonra yeni siparişiniz oluşturulur.

Mad. 2: Döşemeli ürünlerde (koltuk, kanepe, köşe takımı, berjer Vb.) sipariş verdikten sonra ürün renginde değişlik yapma talebinizi sipariş verdiğiniz gün ya da en geç bir sonraki güne kadar işleme alabiliriz. Sonrasında renk değişimi talebiniz olursa bir önceki “kumaş ve işçilik bedeli” + “yeni kumaş ve işçilik bedeli” karşılığında yapabiliyoruz.

Mad. 3: Ürünü teslim aldınız ve değişim hakkınızı kullanmak istiyorsanız; ilk önce aldığınız ürünü Üç Kardeşler İmalat ve Pazarlama’ya iade etmeniz gerekmektedir (İade Şartlarına uygun olarak).

Mad. 3a: Değişim talebiniz, iade şartlarına uyuyor ise, önceden aldığınız ürünün iadesi Üç Kardeşler İmalat ve Pazarlama’ya ulaştıktan sonra yeni almak istediğiniz ürünün siparişi geçilir.

Mad. 3b:Değiştirdiğiniz ürünün fiyatı, yerine almak istediğiniz ürünün fiyatından daha fazla ise Üç Kardeşler İmalat ve Pazarlama ürününüzü teslim aldıktan sonra yeni sipariş oluşturur ve fiyat farkını, ödemeyi nasıl yaptıysanız, o şekilde iade eder.

Mad. 3c: Değiştirdiğiniz ürünün fiyatı, yerine almak istediğiniz ürünün fiyatından daha az ise Üç Kardeşler İmalat ve Pazarlama ürününüzü teslim alır ve fiyat farkını ödemenizden sonra yeni siparişinizi oluşturur.

Mad. 4:Yukarıda belirtilen değişim şartları internet sitemiz üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir. Mağazalarımızdan yapılan alışverişlerin değişimi ile ilgili satış danışmanınızla görüşmenizi rica ederiz.